HomePelotonpraatLotto-Dstny pakt flink uit: werkelijk alles aan Pascal Eenkhoorn is komend seizoen...

Lotto-Dstny pakt flink uit: werkelijk alles aan Pascal Eenkhoorn is komend seizoen roodwitblauw

Bij Lotto-Dstny zijn ze trots op Nederlands kampioen Pascal Eenkhoorn. Fiets, stuurlint.. alles is in onze nationale driekleur!

Eerder berichtten we al over de fraaie kampioenstrui die zijn nieuwe ploeg Lotto-Dstny voor Pascal Eenkhoorn liet maken. Daarbij maakten we wel even de kanttekening dat z’n helm ook nog even een roodwitblauwe touch moest krijgen.

Nou, daar hebben ze bij de ploeg naar geluisterd! Eenkhoorn rijdt komend seizoen namelijk als de nationale Nederlandse mascotte rond. Werkelijk alles aan hem en zijn fiets is roodwitblauw (of is de helm meer Brits, zoals de Twitteraar suggereert).

Hoe dan, wij kunnen deze poging wel waarderen van zijn team. Beetje cult, houden we van. De broek is wel heel lelijk en zouden we liever gewoon helemaal zwart zien (met roodwitblauwe bandjes onderop kunnen we wel leven).

O ja, de Garmin/Wahoo op het stuur mist nog een roodwitblauw hoesje eromheen. En misschien kan Pascal z’n haar ook nog even roodwitblauw verven..;) We zullen Eenkhoorn eind januari voor het eerst in z’n nieuwe kloffie en op z’n nieuwe fiets zien koersen. Dan rijdt hij de voorbereidingswedstrijden op Mallorca.

Hij zal ook sowieso starten in de Amstel Gold Race – hoe kan het ook anders als Nederlands kampioen. Eenkhoorn had ook kunnen verlengen bij Jumbo-Visma, maar krijgt bij Lotto-Dstny meer kans om voor eigen succes te gaan in het voorjaar. Naast de Amstel zullen we hem dus ook wel tegenkomen in de Vlaamse klassiekers.

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Interview | Wout van Aert over groene ambities en record Sagan: ‘Spreekt me minder aan’

Wout van Aert vertoeft samen met Wilco Kelderman in een Zwitserse berghut om de...

Bossuyt en Aerts slaan handen in mekaar: ‘We denken dat we een spoor hebben’

Het zijn moeilijke tijden voor Toon Aerts en Shari Bossuyt. Beide renners werden betrapt...

Groenewegen en Bennett gedeclasseerd in Dauphiné: ‘Sorry voor het remmen UCI’

De derde rit in de Dauphiné is de enige etappe die echt op maat...

📸 Van Aert werkt ondanks hevige sneeuwval trainingsritje van 6.5 uur af richting Stelvio

Na twee maanden afwezigheid zal Wout van Aert zondag eindelijk terug een rugnummer opspelden....

Meer zoals dit

📸 Van Aert werkt ondanks hevige sneeuwval trainingsritje van 6.5 uur af richting Stelvio

Na twee maanden afwezigheid zal Wout van Aert zondag eindelijk terug een rugnummer opspelden....

📸 Dit doet Unbound met materiaal: ‘pindakaasmodderfietsen’ en Ten Dams lekke voorband met gat van centimeter

Jan Bakelants, die uiteindelijk als veertiende eindigde in de loodzware Amerikaanse gravelkoers Unbound, sprak...

📸 Fietsmerk Scott photoshopt de Paus prachtig op een mountainbike in volle afdaling

Wielrennen is van huis uit een katholieke sport. De Paus zegent bijvoorbeeld nog ieder...