De bookmakers weten het nu al: deze renners winnen Vlaanderens Mooiste, de Hel van het Noorden en La Primavera

Het is nog wat vroeg om voorspellingen te doen, maar volgens de bookmakers zullen Mathieu van der Poel en Wout van Aert het voorjaar opnieuw domineren.

Ronde van Vlaanderen 2020 elite mannen

Over enkele dagen wordt in de Santos Tour Down Under (13-22 januari) het nieuwe wegseizoen afgetrapt. Op de monumenten is het nog even wachten, maar de aanbieders van sportweddenschappen geven nu al hun favorieten weer voor de Ronde van Vlaanderen, Parijs-Roubaix en Milaan-San Remo.

Milaan-San Remo

La Primavera is traditioneel het eerste monument van het seizoen en wordt dit jaar op 18 maart verreden. Volgens Unibet zal Wout van Aert voor de tweede keer in zijn carrière zegevieren in de langste koers van het seizoen. Opvallend: De Australische sprinter Caleb Ewan wordt op gelijke hoogte geplaatst met Mathieu van der Poel, op plaats twee. Wie denkt dat Matej Mohoric zijn gekke stunt in de afdaling van de Poggio nog eens zal overdoen, krijgt 10 keer zijn inzet terug.

Foto: Unibet

Ronde van Vlaanderen

Vlaanderens Mooiste vindt op twee april plaats. Bij Unibet zijn ze er van overtuigd dat Mathieu van der Poel er voor de derde keer gaat winnen. Wout van Aert en Tadej Pogacar nemen plaats twee en drie in.

Foto: Unibet

Parijs-Roubaix

In de Hel van het Noorden wordt Wout van Aert dan weer nipt als topfavoriet beschouwd om zijn allereerste kassei binnen te halen, voor zijn rivaal Mathieu van der Poel en ploegmakker Dylan van Baerle. Met Christophe Laporte op plek vijf staan er maar liefst drie Jumbo-Visma renners in de top vijf!

Foto: Unibet
Pelotonpraat
  • Photo Nico Vereecken/PN/Cor Vos © 2020