HomeNieuwsPogacar sleutelt aan programma: wél Amstel en E3, geen Waalse Pijl

Pogacar sleutelt aan programma: wél Amstel en E3, geen Waalse Pijl

Mooi nieuws voor de Nederlandse wielerfan: Pogacar doet mee aan de Amstel Gold Race!

Tadej Pogacar voert andermaal wijzigingen door in zijn voorjaarsprogramma. De tweevoudig Tourwinnaar heeft de E3 Saxo Classic en de Amstel Gold Race toegevoegd aan zijn agenda, maar laat de Waalse Pijl schieten. Meldt Sporza.

De Sloveen baarde begin dit jaar al opzien door zijn seizoen af te trappen in de Jaén Paraiso Interior, een Spaanse semi-klassieker met gravelstroken in het parkoers. Daarna trok hij door richting de Ruta del Sol om vervolgens Strade Bianche en de Tirreno-Adriatico links te laten liggen ten faveure van Parijs-Nice.

Hoe dan ook: de gemaakte keuzes pakten goed uit. De renner van UAE Team Emirates was veruit de beste. Komende zaterdag doet de veelvraat een gooi naar winst in Milaan-Sanremo.

Na ‘La Primavera’ wordt de focus verlegd naar het Vlaamse voorjaar. Via de E3 Prijs en Dwars Door Vlaanderen hoopt Pogacar in topvorm aan het vertrek van De Hoogmis te staan. Twee weken na de Ronde van Vlaanderen betwist de Sloveense allrounder het Limburgse heuvellandschap in de Amstel Gold Race. Opvallend genoeg laat hij de Waalse Pijl in de week tussen de Amstel en Luik-Bastenaken-Luik dus voor wat het is.

 

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Mathieu van der Poel over dreigementen UCI, Iserbyt en kalender: ‘Wij moeten ons aanpassen’

Mathieu van der Poel rijdt op 22 december in Mol zijn eerste cross. Ook...

Patrick Lefevere: ‘Sommige van mijn renners mogen van hun manager niet met mij praten’

Iedereen heeft altijd wel een beetje schrik van zijn of haar baas. Die betaalt...

🎥 Fascinerende beelden van hoe je carbonfiets letterlijk draadje voor draadje wordt opgebouwd

Altijd al eens afgevraagd hoe dat carbon nou werkt? In deze video zie je het (en het verraste ons toch wel behoorlijk)

Geraint Thomas over Chris Froome: ‘Hij misleidt zichzelf, om het beleefd te zeggen’

Geraint Thomas heeft een populaire podcast met zijn Geraint Thomas Cycling Club. Daarin zijn...

Meer zoals dit

Mathieu van der Poel over dreigementen UCI, Iserbyt en kalender: ‘Wij moeten ons aanpassen’

Mathieu van der Poel rijdt op 22 december in Mol zijn eerste cross. Ook...

TotalEnergies ruilt Specialized in voor onbekend Amerikaans fietsmerk

Bij Decathlon-AG2R La Mondiale (het huidige AG2R Citroën) pakten ze onlangs al uit met...

New York in 2024 decor van nieuwe UCI-koers, 10 profploegen tekenen present

In de Verenigde Staten is er bijzonder weinig interesse voor wielersport. De populairste sporten...