HomeNieuwsGrischa Niermann over dominantie Jumbo-Visma: 'We hadden op meer tegenstand gerekend'

Grischa Niermann over dominantie Jumbo-Visma: ‘We hadden op meer tegenstand gerekend’

Jumbo-Visma gaat normaalgesproken eerste, tweede en derde worden deze Vuelta a España. Grischa Niermann had meer verwacht van de tegenstand.

De ploegentijdrit in Barcelona begon nog teleurstellend door het slechte weer en een lekke band van Jonas Vingegaard, maar uiteindelijk werd het een Vuelta a España om nooit te vergeten voor Jumbo-Visma met als alles normaal verloopt in de voorlaatste etappe een volledig Jumbo-Visma-gekleurd eindpodium.

Aan de andere kant maakte de overmacht van de ploeg het ook extra moeilijk om alles te managen. “Dat is zeker ingewikkeld”, vertelde ploegleider Grischa Niermann tegen de NOS. “Uiteindelijk komt iedereen hier naar de Vuelta om de Vuelta te winnen. We hadden uiteraard op meer tegenstand gerekend. Maar wij blijken de drie beste mannen in koers te hebben. En dat vraagt veel coaching.”

Het grootste doel van de ploeg was om na de Giro en Tour óók de Vuelta te winnen. Met wie maakte niet uit. Uniek in de wielerwereld. “De droom is om met een, twee en drie in Madrid te komen. Volgens mij mogen we niet klagen. We maken afspraken en tactische plannen binnen de ploeg. Die worden in de bus gemaakt en besproken. Ik ben niet degene die zin heeft om daarover met de media te praten.”

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Puck Moonen beleeft heftig wielerdagje: ‘Viel op een gegeven moment flauw op de achterbank van het busje’

Puck Moonen had tot 2021, na haar jaren bij Lotto Soudal, nog een contract...

Zonneveld ziet voor Jumbo-Visma weinig voordelen in fusie: ‘Het is geen keuze uit luxe’

In de podcast In het Wiel vertelt Thijs Zonneveld over het nieuws dat WielerFlits...

De Cauwer over Van Aert en De Lie op EK: ‘Achteraf hadden ze de rollen beter om kunnen draaien’

Weer was het net niet voor Wout van Aert. Op het EK wielrennen op...

Meer zoals dit

Annemiek van Vleuten rijdt WK Gravel, maar zonder grote ambitie: ‘Ik ga gewoon 140 kilometer fietsen in Italië’

''Ik zie dit niet als een uitstel van mijn pensioen. Ik heb mij er...

Zonneveld ziet voor Jumbo-Visma weinig voordelen in fusie: ‘Het is geen keuze uit luxe’

In de podcast In het Wiel vertelt Thijs Zonneveld over het nieuws dat WielerFlits...

Renner Jumbo-Visma over mogelijke fusie: ‘Waarom zouden twee van de beste teams moeten fuseren?”

Het nieuws kwam gisteravond bij menig wielerliefhebber binnen als een donderslag bij heldere hemel....