Wout van Aert lijkt teleurstelling van Dwars door Vlaanderen te hebben verwerkt met Flat White en pindakaas-brownie

Wout van Aert zat gisteren in zak en as na de mislukte sprint in Dwars door Vlaanderen. Een dag later lijkt hij de ontgoocheling te hebben doorgespoeld.

Wout van Aert

Zelden zagen we Wout van Aert die meer teleurgesteld was dan na de finish in Dwars door Vlaanderen. De kopman van Visma | Lease a Bike verprutste de eindsprint en nam daar na afloop de volle verantwoordelijkheid voor. Gelukkig lijkt een dag later de wereld er een stuk zonniger uit te zien voor de Belg.

Op Strava deelde hij een ritje die hij met zijn ploegmakkers in de zon beleefde. De rit, vanuit het teamhotel in Deerlijk, was zo'n 60 kilometer lang en werd onderbroken voor een gezamenlijk koffiemomentje. Van Aert nam een Flat White en een pindakaas-brownie, die naar eigen zeggen veel goedmaakten.

Moraal

Het is duidelijk dat de mannen van Visma | Lease a Bike moraal hebben geput uit de prestatie in Dwars door Vlaanderen en dat ze tot de tanden toe gewapend aan de start zullen staan zondag.

Van Aert was gisteren nog bijzonder kritisch op zichzelf, ook al nuanceerde zijn ploegleider Grischa Niermann dat beeld later een beetje door te stellen dat hij en niemand anders verantwoordelijk was voor de te volgen tactiek van Visma | Lease a Bike.

Van Aert jaagt al jaren op die overwinning in Vlaanderen en/of Roubaix, en hoewel hij zondag niet als topfavoriet aan de start zal staan, hopen ze bij Visma | LAB toch op een goed resultaat. En wellicht dat Van Aert de topfavorieten Tadej Pogacar en Mathieu van der Poel weet te verrassen.

Pelotonpraat
  • Insta Maarten Wynants