/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F05%2FrEQqTFAHjN7qUF1747920747.jpg)
Tulett is bezig aan een uitstekend seizoen. Waar een aantal talentvolle renners nog geen volgende stap in hun ontwikkeling heeft gezet bij de Nederlandse ploeg, daar heeft Tulett zich wel genesteld in de (sub)top van het internationale wielrennen.
Thuis
Tulett won dit seizoen onder meer de Settimana Coppi e Bartali, maar hij werd ook tweede in Milaan-Turijn, finishte vijftiende in Milaan-Sanremo en twintigste in Luik-Bastenaken-Luik. Met zijn 23 jaar heeft Tulett nog de nodige ruimte om door te groeien.
Aangezien zijn contract na dit jaar zou aflopen, was het Team Visma | Lease a Bike er veel aan gelegen om diens contract te verlengen. Tulett signeerde een nieuwe verbintenis van twee seizoenen en ligt nu dus vast tot en met 2027. "Vanaf mijn eerste ervaringen met de renners en staf voel ik me op mijn gemak."
"De manier van werken past goed bij me, en ik haal plezier uit de samenwerking met de vele getalenteerde mensen om me heen. Die combinatie zorgt ervoor dat ik me echt thuis voel in dit team. Het voelt als de juiste plek om te groeien. Daarom ben ik blij dat we samen verdergaan."
Grischa Niermann
Grischa Niermann, Head of Racing bij Team Visma | Lease a Bike, is ook in zijn nopjes met de contractverlenging van Tulett. "Ben heeft vooral dit seizoen grote stappen gezet. Hij past bovendien uitstekend binnen de cultuur van het team.
"Hij reed sterke wedstrijden, boekte mooie uitslagen en liet zien dat hij zich kan meten met de allerbesten in het peloton. Zijn groei en talent maken dat we graag met hem verder willen bouwen.”
Het is de bedoeling dat Tulett, die de Vuelta a España gaat rijden, uitgroeit tot een klassementsrenner. Niermann: "Ben is een groot talent en bovendien een echte teamplayer. Hij heeft dit jaar al bewezen dat hij koersen kan winnen. We zijn ervan overtuigd dat hij kan uitgroeien tot een renner die een sleutelrol gaat spelen in onze plannen voor de grote rondes en klassiekers."
- Cor Vos