Twee jaar geleden maakte Segaert de overstap naar de profs bij Lotto, nadat hij in de beloftencategorie al twee keer zilver had behaald op het WK tijdrijden. In dat eerste profjaar werd Segaert ook meteen tweede op het Belgisch kampioenschap, zowel in de tijdrit als op de weg.
Hij mocht vorig jaar nog meedoen aan het WK voor beloften in Zurich, maar daar moest hij genoegen nemen met een vierde plaats in de tijdrit en een derde plaats in de wegwedstrijd.
Volgende stap
Bij Bahrain Victorious hoopt Segaert zich verder te ontwikkelen. "Team Bahrain Victorious is de ideale volgende stap in mijn persoonlijke ontwikkeling als WorldTour-renner. Het team is professioneel en ambitieus."
"Dat ben ik ook, en ik hoop dat deze overstap me zal helpen om nieuwe doelen in mijn carrière te bereiken. Ik denk dat ik goed zal passen in het team voor de voorjaarsklassiekers en dat ik in rittenkoersen de klassementsmannen kan helpen.
Potentieel
Vorig jaar reed Segaert nog naar een knappe tweede plaats in de sterkbezette Renewi Tour. Dit seizoen komt zijn potentieel er nog echt uit en wellicht heeft dat hem doen besluiten om de overstap te wagen. Segaert heeft een contract tot en met 2028 getekend.
- cor vos