HomeNieuwsLotto Belgium Tour: D’hoore klopt Vos in massasprint Herselt.

Lotto Belgium Tour: D’hoore klopt Vos in massasprint Herselt.

Jolien D'hoore wint de tweede rit van de Lotto Belgium Tour door Marianne Vos in de sprint te verslaan.

De Belgische sprintster Jolien D’hoore heeft in de tweede etappe van de Lotto Belgium Tour de overwinning gepakt. In een sterke sprint hield ze Marianne Vos en Coryn Rivera achter zich.

De tweede etappe van de Lotto Belgium Tour werd verreden over 106 kilometer met start en finish in Herselt. Op een terrein dat verre van vlak is was er genoeg ruimte voor ontsnappingen.

Op 68 kilometer van de meet gingen drie rensters op avontuur met Lotte Kopecky, Barbara Guarischi en Vita Heine in de voorste gelederen. Ook Winanda Spoor wist nog net de jump te maken en maakte zo het viertal compleet.

De vier leidsters reden een voorsprong van bijna twee minuten bij elkaar. Onder leiding van de team van WM3 Energie Cycling en Wiggle High5 Cycling werd het gat echter langzaamaan terug gebracht om tot een massasprint te komen.

In de laatste kilometer werden de koplopers ingelopen en werd voorin het peloton de sprint aangetrokken. Marianne Vos leek opnieuw op weg naar de zege, maar kon niet voorkomen dat een sterke Jolien D’Hoore er met de winst vandoor ging.

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Emotionele Mikkel Bjerg na tijdritzege in Dauphiné: ‘Ik heb eigenlijk nooit in mezelf geloofd’

Mikkel Bjerg staat al jarenlang te boek als een groot talent, hij werd driemaal...

Deense dominantie in Dauphiné-tijdrit: Bjerg en Vingegaard finishen 1-2

Het was woensdag tijdritdag in de Dauphiné. De klassementsrenners en specialisten streden tegen de...

Australische reist 15.000 kilometer… voor afgelaste Ronde van België: ‘Heel teleurgesteld’

Mathieu van der Poel zien we binnenkort terug in actie in de Ronde van...

Kittel kritisch op media-uitingen Lefevere: ‘Maar wat hij héél goed kan, is vertrouwen geven aan zijn renners’

In de podcast De Grote Plaat vertelt hij over de verhouding die hij had...

Meer zoals dit

Kittel kritisch op media-uitingen Lefevere: ‘Maar wat hij héél goed kan, is vertrouwen geven aan zijn renners’

In de podcast De Grote Plaat vertelt hij over de verhouding die hij had...

Prijzengeld voor mannen en vrouwen in de Tour de France: eindwinnares Tour de France Femmes verdient tien keer minder

Momenteel is Roland Garros bezig. Het prijzengeld in het tennistoernooi is volledig gelijkgetrokken tussen...

Uitslagenlijst Laporte in 2023 neemt Wout van Aert-achtige proporties aan: meer dan 70 procent van koersdagen in top 10

Dat Christophe Laporte bij Jumbo-Visma is uitgegroeid tot wereldtopper, wisten we vorig jaar ook...