HomeNieuwsJohn Degenkolb verlaat Vuelta a España

John Degenkolb verlaat Vuelta a España

De Duitser heeft al enkele dagen last van bronchitis.

De Vuelta a España gaat vandaag verder zonder John Degenkolb. De Duitser van Trek – Segafredo was met ambities naar de Spaanse rittenkoers gekomen, maar moet de strijd op de vijfde dag staken met bronchitis.

Degenkolb laat in een persbericht van zijn ploeg weten dat hij teleurgesteld is. “Ik kwam hier met twee doelen: een rit winnen en Alberto Contador helpen met zijn klassement in zijn laatste koers als prof”, verklaart de Duitser, die voor het eerst opgeeft in een grote ronde. “Ik heb geprobeerd me door de etappes te worstelen in de hoop dat mijn lichaam zou herstellen. Ik had goede benen, maar als je niet kan ademen is het onmogelijk om nog verder te gaan.”

“Ik ga naar huis om te herstellen en ik zal me daarna focussen op de rest van het seizoen”, besluit Degenkolb, die de zesde uitvaller van deze Vuelta is.

Foto: Cor Vos

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Belgische renner Julian Mertens in kunstmatige coma na ongeval op training

Team Bingoal WB meldt op sociale media dat de 25-jarige Belgische renner Julian Mertens...

Victor Campenaerts maakt zich gereed voor comeback: ‘Soms dacht ik echt: wat doe ik met mijn leven?’

Victor Campenaerts liep een breuk in zijn wervelkolom op na een valpartij in Bredene...

Lotto Dstny wil af van Ridley: financieel ongenoegen en problemen met materiaal zorgen voor spanningen

Lotto Dstny rijdt al 12 jaar rond met de fietsen van het Belgische Ridley....

📸 Bahrain-Victorious trekt met nieuwe outfit én fiets naar Tour

De laatste jaren maken veel WorldTour-ploegen er een gewoonte van om voor een grote...

Meer zoals dit

Belgische renner Julian Mertens in kunstmatige coma na ongeval op training

Team Bingoal WB meldt op sociale media dat de 25-jarige Belgische renner Julian Mertens...

Lotto Dstny wil af van Ridley: financieel ongenoegen en problemen met materiaal zorgen voor spanningen

Lotto Dstny rijdt al 12 jaar rond met de fietsen van het Belgische Ridley....

Serry spreekt van zwaarste Giro die hij meemaakte: ‘Ik begon zelfs te hyperventileren, bibberde bijna van mijn fiets’

Een aantal dagen na de Giro d'Italia rakelt hij de drie weken in Italië...