HomeNieuwsNaesen gefrustreerd: 'Ik moest mijn benen stilhouden'

Naesen gefrustreerd: ‘Ik moest mijn benen stilhouden’

De Belg had goede benen, maar moest het peloton terug laten komen.

Oliver Naesen was gisteren na de finish van de zesde etappe van het Critérium du Dauphiné erg gefrustreerd. De Belg zat mee met de kopgroep en had goede benen, maar mocht niet meerijden om etappewinst. ‘Ik kon winnen, alleen wisten ze dat bij mijn ploeg blijkbaar niet.’

De nummer drie van de E3-Harelbeke vertelt aan Het Nieuwsblad dat hij fantastische benen had. Naar eigen zeggen maakte hij zelfs kans op de ritwinst. ‘Maar ineens kwam het commando dat ik de benen moest stilhouden. Ik had nochtans gezegd dat ik goed was.’

AG2R, Naesens werkgever, was gisteren één van de teams die het peloton op sleeptouw namen. Dat was allemaal voor Romain Bardet, nummer twee in de Tour de France vorig jaar. Die jonge Fransman moest winnen in La Motte-Servolex, waar AG2R’s hoofdkantoor gevestigd is. Uiteindelijk eindigde Bardet als zevende, vijftig seconden achter het groepje Froome-Fuglsang. 

‘Lieten ze me vol meedraaien met de kopgroep, dan hadden de grote namen mij nooit meer ingehaald op de Mont du Chat.’ Uiteindelijk werd Naesen achtste, net achter zijn ploegmaat Bardet. 

Foto: Cor Vos

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Bruyneel over megafusie: ‘Schetst droevig beeld van de wielersport, maar ik begrijp de logica’

De wielerwereld is sinds zondagavond in de ban van een mogelijke fusie tussen Jumbo-Visma...

Ex-ploegleider Brian Holm over fusiegesprekken: ‘Movistar en Ineos hebben het ook gedaan’

Het blijft muisstil in het kamp van Jumbo-Visma en Soudal Quick-Step, sinds zondagavond bekend...

Thibau Nys wil komende crosswinter aansluiting maken met de top en rijdt in 2024 wellicht Giro of Vuelta

Het wegseizoen loopt stilaan op zijn einde en dus mogen we ons opmaken voor...

Jumbo-Visma ontmoet Apple-baas Cook: ‘Straks kijken we de race in 3D, wordt een emotionele ervaring’

Het Brabants Dagblad was daarbij aanwezig en sprak met de Apple-baas. Zo vertelde Cook...

Meer zoals dit

Jumbo-Visma ontmoet Apple-baas Cook: ‘Straks kijken we de race in 3D, wordt een emotionele ervaring’

Het Brabants Dagblad was daarbij aanwezig en sprak met de Apple-baas. Zo vertelde Cook...

Mark Cavendish (38) doet er toch nog een jaartje bij

Tijdens de afgelopen Giro d'Italia kondigde een emotionele Mark Cavendish aan dat hij na...

Thomas ziet fusie tussen Jumbo en Quick-Step niet werken: ‘Remco haat Jumbo en Jumbo haat Remco’

In zijn podcast met Luke Rowe bespreekt Thomas het wel en wee in de...