BMC haalt met Tag Heuer een nieuwe sponsor voor volgend jaar binnen. De luxueuze (en Zwitserse) horlogeproducent stapt in het Amerikaans/Zwitserse team, dat zo zijn toekomst verstevigd ziet.
Dat meldt Cyclingnews.com.
Volgens de Amerikaanse website maakt BMC het nieuws wereldkundig aan de vooravond van de ploegentijdrit op het WK in Qatar. Bij die persconferentie zijn ook Richie Porte en Cadel Evans aanwezig.
Eigenaar Andy Rihs leek even de geldkraan dicht te draaien, vanwege dezelfde reden dat Oleg Tinkov uit de wielerwereld stapt. Maar met het aantrekken van een kapitaalkrachtige partij als Tag Heuer lijkt de toekomst gewaarborgd.
Bij de naam Tag Heuer zullen de meeste Nederlanders meteen aan Max Verstappen denken. Het horlogewerk is momenteel sponsor van zijn ploeg Red Bull Racing.
Foto: ANP Foto