De wielerwereld is nog niet van Oleg Tinkov af. De flamboyante Rus draait na dit seizoen de geldkraan van zijn ploeg dicht, maar zinspeelt nu al op een comeback om alsnog de Tour te winnen.
Met drie dagen geel, drie ritzeges, de bolletjes- én de groene trui, kan Oleg Tinkov terugblikken op een geslaagde Tour. Zelfs het uitvallen van paradepaardje Alberto Contador kan daar niets aan afdoen, vindt de Rus. "Ik kon niet meer verwachten van mijn laatste Tour de France", meldt Tinkov aan Sporza. "Een mooiere manier om afscheid te nemen van de Tour bestaat niet."
Tijdperk-Froome Tinkov stopt na dit seizoen als sponsor van een wielerploeg, maar heeft al een comeback in gedachten. "Ik ga nu een paar seizoenen rusten en relaxen met de familie in Rusland, maar daarna kom ik zeker terug met een nieuw groot project." De Rus heeft als manager namelijk nog een gat te vullen op zijn CV. "Ik heb mijn grootste doel nog niet bereikt, dat is de Tour de France winnen. Maar zolang Cris Froome meedoet, zal dat niet lukken. Ik wacht op het einde van het tijdperk-Froome om terug te keren in het peloton. Maar één ding is zeker: ik kom terug om de Tour te winnen."