/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fwieler-revue%2Fsource%2Fwielerrevue%2F2015%2F04%2FKirsten-Wid.jpg)
Kirsten Wild was in Stadskanaal de snelste in de sprint van een kopgroepje en won zo de derde etappe van de Energiewacht Tour. De snelle renster van Hitec liet haar zeven medevluchters met duidelijk verschil achter zich.
Het was voor Wild al haar achtste dagzege in vijf edities van de Energiewacht Tour. ,,Op het laatst was het natuurlijk opletten dat er niemand weg zou rijden, maar ik had al wel in de gaten dat het beste eraf was bij de meeste anderen. Bovendien kon ik natuurlijk een beetje profiteren van het ploegenspel. Een rit winnen, was het hoogst haalbare hier.
Lisa Brennauer nam de leiding in het klassement weer over van haar teamgenote Barbara Guarischi. Zij kan morgen in eigen land de eindzege binnenhalen. De wedstrijd eindigt namelijk met een rit op het Duitse Waddeneiland Borkum. ,,Als team hebben we het goed gespeeld vandaag. Het is bijzonder om in eigen land de leiderstrui te mogen dragen, maar het belangrijkst is dat we als team morgen iemand in het geel hebben.