HomeNieuwsGiant-Alpecin legt laatste hand aan ploeg 2015

Giant-Alpecin legt laatste hand aan ploeg 2015

Giant-Alpecin heeft met het oog op 2015 een aantal versterkingen vastgelegd. Belangrijkste naam is Caleb Fairly. De 27-jarige Amerikaan komt over van Garmin-Sharp en past binnen het team, aldus coach Marc Reef: ,,Wij zien Caleb als een renner die kan werken binnen ons team en past binnen de structuur van onze ploeg. We zien in Caleb een sterke knecht in de heuvelklassiekers en de etappekoersen.”

De tweede versterking is geen onbekende binnen de Giant-formatie. Fredrik Ludvigsson reed het afgelopen jaar al voor de opleidingsploeg en mocht in augustus als stagiair een aantal wedstrijden bij de WorldTour-formatie meedraaien. Nu zal het Zweedse talent definitief de overstap maken naar Giant-Alpecin, waar zijn broer Tobias al een langere tijd rijdt. Coach Dirk Reuling ziet in Ludvigsson een toekomstig klassementsrenner: ,,Hij heeft zeker de kwaliteiten. Hij kan goed tijdrijden en ook zijn klimmen zit nu al op een goed niveau.”

Cheng Ji heeft overeenstemming voor contractverlenging bereikt met de ploeg van Iwan Spekenbrink. Ji, die dit jaar geschiedenis schreef door als eerste Chinees de Tour de France te rijden, heeft zijn contract met twee seizoenen verlengd. De Chinees is blij dat hij de komende twee jaar in Duitse dienst mag rijden: ,,Ik kijk uit naar de uitdagingen die voor ons liggen en ik hoop dat ik me kan blijven verbeteren.

Eerder kregen Brian Bulgac en de Maleisische Sea Keong Loh te horen dat hun contracten niet verlengd worden voor het nieuwe seizoen.

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Vingegaard maakt indruk in CRO Race: ‘Met de vorm zit het wel goed’

Het was een opvallende aankomst, want de weg ging over in gravel dat overging...

Jonas Vingegaard wint 3e etappe Cro Race

In het peloton werd er vandaag gecontroleerd door Bahrain-Merida en het Nederlandse Jumbo-Visma. De...

Interview | Sjoerd Bax: ‘Mijn ambitie is om ooit eens heel goed te rijden in Luik-Bastenaken-Luik’

Sjoerd Bax verraste vriend en vijand in 2021 met een tweede plaats op het NK. Als renner van het continentale Metec tamelijk uniek. Een profcontract kon niet uitblijven en zodoende maakt de geboren Gorinchemmer volgend jaar de overstap naar Alpecin-Fenix.

Sjoerd Bax legt Valverde erop in Copa Agostoni: ‘Ook een verrassing voor mezelf’

Met de Copa Agostoni is het Italiaanse najaar geopend. Op de lastige heuvels in...

Meer zoals dit

Vingegaard maakt indruk in CRO Race: ‘Met de vorm zit het wel goed’

Het was een opvallende aankomst, want de weg ging over in gravel dat overging...

Jonas Vingegaard wint 3e etappe Cro Race

In het peloton werd er vandaag gecontroleerd door Bahrain-Merida en het Nederlandse Jumbo-Visma. De...

Sjoerd Bax legt Valverde erop in Copa Agostoni: ‘Ook een verrassing voor mezelf’

Met de Copa Agostoni is het Italiaanse najaar geopend. Op de lastige heuvels in...