/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fwieler-revue%2Fsource%2Fwielerrevue%2F2014%2F03%2Ftim-veldt.jpg)
Tim Veldt is na drie onderdelen nog altijd in de race voor een medaille op het WK omnium. De Amstelvener staat in het Colombiaanse Cali met 18 punten derde, op drie punten van de nummer twee Viktor Manakov. Thomas Boudat uit Frankrijk gaat aan de leiding met twaalf punten.
Pech voor Haak Hugo Haak wist op de kilometer tijdrit de vijfde tijd op de klok te zetten. Onze landgenoot kwam over de finish met een lekke band en zag daardoor een nog snellere tijd in rook opgaan. Haak, later nog in actie op de sprint, zag hoe titelverdediger Francois Pervis zoals verwacht het goud greep door Joachim Eilers en Simon van Velthooven ruim achter zich te laten.
5de op WK Kilometer in 1.01.076 met een aflopende band in laatste ronde! Morgen nog 1 keer opladen voor het sprinttoernooi!!
hugo haak (@hugohaak) 1 maart 2014
Elis Ligtlee en Shanne Braspennincx konden op de sprint niet meedoen voor eremetaal. Ligtlee werd uitgeschakeld door Virginie Cueff en Braspennincx stuitte na haar kwalificatie op de Britse titelverdedigster Becky James.