Grote ronden Giro d'Italia

Startlijst Giro d'Italia: alle renners

Alle namen voor de 102de Giro d'Italia zijn bekend. De startlijst is om van te smullen.

Door: Tim Beck Fotografie: Cor Vos
Giro

Ag2r-La Mondiale: Tony Gallopin (Fra), François Bidard (Fra), Nico Denz (Dui), Hubert Dupont (Fra), Ben Gastauer (Lux), Nans Peters (Fra), Alexis Vuillermoz (Fra), Larry Warbasse (Vst)

Androni Giocattoli-Sidermec: Francesco Gavazzi (Ita), Manuel Belletti (Ita), Mattia Cattaneo (Ita), Miguel Florez (Col), Marco Frapporti (Ita), Fausto Masnada (Ita), Matteo Montaguti (Ita), Andrea Vendrame (Ita)

Astana: Miguel Ángel López (Col), Pello Bilbao (Spa), Manuele Boaro (Ita), Dario Cataldo (Ita), Jan Hirt (Tsj), Ion Izagirre (Spa), Davide Villella (Ita), Andrey Zeits (Kaz)

Bahrain-Merida: Vincenzo Nibali (Ita), Valerio Agnoli (Ita), Grega Bole (Slo), Damiano Caruso (Ita), Andrea Garosio (Ita), Kristijan Koren (Slo), Antonio Nibali (Ita), Domenico Pozzovivo (Ita)

Bardiani-CSF: Enrico Barbin (Ita), Giovanni Carboni (Ita), Luca Covili (Ita), Mirco Maestri (Ita), Umberto Orsini (Ita), Lorenzo Rota (Ita), Manuel Senni (Ita), Paolo Simion (Ita)

Bora-Hansgrohe: Rafal Majka (Pol), Pascal Ackermann (Dui), Cesare Benedetti (Ita), Davide Formolo (Ita), Jay Mccarthy (Aus), Pawel Poljanski (Pol), Michael Schwarzmann (Dui), Rüdiger Selig (Dui)

Team CCC: Amaro Antunes (Por), Josef Cerny (Tsj), Victor de la Parte (Spa), Kamil Gradek (Pol), Jakub Mareczko (Ita), Lukasz Owsian (Pol), Laurens ten Dam (Ned), Francisco Ventoso (Spa)

Deceuninck-Quick Step: Elia Viviani (Ita), Eros Capecchi (Ita), Bob Jungels (Lux), Mikkel Honoré (Den), James Knox (Gbr), Fabio Sabatini (Ita), Florian Sénéchal (Fra), Pieter Serry (Bel)

EF Education-First: Sacha Modolo (Ita), Sean Bennett (Vst), Matti Breschel (Den), Nathan Brown (Vst), Jonathan Caicedo (Ecu), Hugh Carthy (Gbr), Joe Dombrowski (Vst), Tanel Kangert (Est)

Groupama-FDJ: Arnaud Démare (Fra), Jacopo Guarnieri (Ita), Ignatas Konovalovas (Lit), Olivier Le Gac (Fra), Tobias Ludvigsson (Zwe), Valentin Madouas (Fra), Miles Scotson (Aus), Ramon Sinkeldam (Ned)

Israel Cycling Academy: Davide Cimolai (Ita), Awet Gebremedhin (Zwe), Guillaume Boivin (Can), Conor Dunne (Ier), Krists Neilands (Let), Ruben Plaza (Spa), Guy Niv (Isr), Kristian Sbaragli (Ita)

Lotto Soudal: Caleb Ewan (Aus), Victor Campenaerts (Bel), Jasper De Buyst (Bel), Thomas De Gendt (Bel), Adam Hansen (Aus), Roger Kluge (Dui), Jelle Vanendert (Bel), Tosh Van der Sande (Bel)

Mitchelton-Scott: Simon Yates (Gbr), Jack Bauer (Aus), Brent Bookwalter (Vst), Esteban Chaves (Col), Luke Durbridge (Aus), Lucas Hamilton (Aus), Chris Juul-Jensen (Den), Mikel Nieve (Spa)

Movistar: Mikel Landa (Spa), Andrey Amador (Costa Rica), Richard Carapaz (Ecu), Hector Carretero (Spa), Lluis Mas (Spa), Antonio Pedrero (Spa), Jose Joaquin Rojas (Spa), Jasha Sütterlin (Dui)

Nippo Vini Fantini: Marco Canola (Ita), Nicola Bagioli (Ita), Damiano Cima (Ita), Sho Hatsuyama (Jap), Juan José Lobato (Spa), Hiroki Nishimura (Jap), Giovanni Lonardi (Ita), Ivan Santaromita (Ita)

Team Dimension Data: Giacomo Nizzolo (Ita), Scott Davies (Gbr), Enrico Gasparotto (Ita), Amanuel Ghebreigzabhier (Eri), Ryan Gibbons (Zaf), Ben O'Connor (Aus), Mark Renshaw (Aus), Danilo Wyss (Zwi)

Team Ineos: Eddie Dunbar (Ier), Tao Geoghegan Hart (Gbr), Sebastian Henao (Col), Christian Knees (Dui), Jhonatan Narvaez (Ecu), Salvatore Puccio (Ita), Pavel Sivakov (Rus), Ivan Ramiro Sosa (Col)

Team Jumbo-Visma: Primoz Roglic (Slo), Koen Bouwman (Ned), Laurens De Plus (Bel), Sepp Kuss (Vst), Tom Leezer (Ned), Paul Martens (Dui), Antwan Tolhoek (Ned), Jos van Emden (Ned)

Team Katusha-Alpecin: Ilnur Zakarin (Rus), Enrico Battaglin (Ita), Jenthe Biermans (Bel), Marco Haller (Oos), Reto Hollenstein (Zwi), Viacheslav Kuznetsov (Rus), Daniel Navarro (Spa), Dmitry Strakhov (Rus)

Team Sunweb: Tom Dumoulin (Ned), Jan Bakelants (Bel), Chad Haga (Vst), Chris Hamilton (Aus), Jai Hindley (Aus), Sam Oomen (Ned), Robert Power (Aus), Louis Vervaeke (Bel)

Trek-Segafredo: Bauke Mollema (Ned), Gianluca Brambilla (Ita), Giulio Ciccone (Ita), Will Clarke (Aus), Nicola Conci (Ita), Michael Gogl (Oos), Markel Irizar (Spa), Matteo Moschetti (Ita)

UAE-Team Emirates: Fernando Gaviria (Col), Tom Bohli (Zwi), Simone Consonni (Ita), Valerio Conti (Ita), Marco Marcato (Ita), Juan Sebastian Molano (Col), Jan Polanc (Slo), Diego Ulissi (Ita)