doDisplay('div-gpt-ad-WielerNL_below_menu_allpages');

Vuelta | De startlijst

De Vuelta a España start op 14 augustus met een proloog in Burgos. Wie kun je allemaal aan de start verwachten in de derde grote ronde van het seizoen? Wieler Revue zet het op een rijtje.
doDisplay('div-gpt-ad-WielerNL_below_image_article');
@media (max-width: 679px){#fig-6149470079e61 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-6149470079e61 img{#fig-6149470079e61 img.lazyloading{width: 470px;height: 470px;}}@media (min-width: 680px) and (max-width: 680px){#fig-6149470079e61 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-6149470079e61 img{#fig-6149470079e61 img.lazyloading{width: 624px;height: 624px;}}@media (min-width: 681px) and (max-width: 1320px){#fig-6149470079e61 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-6149470079e61 img{#fig-6149470079e61 img.lazyloading{width: 1290px;height: 726px;}}@media (min-width: 1321px){#fig-6149470079e61 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-6149470079e61 img{#fig-6149470079e61 img.lazyloading{width: 948px;height: 533px;}}Roglic

Ag2r Citroën Team

Geoffrey Bouchard (Frankrijk), Lilian Calmajane (Frankrijk), Clément Champoussin (Frankrijk), Mikaël Cherel (Frankrijk), Stan Dewulf (België), Nicolas Prodhomme (Frankrijk), Damien Touzé (Frankrijk), Clément Venturini (Frankrijk)

Alpecin-Fenix

Tobias Bayer (Oostenrijk), Floris De Tier (België), Alexander Krieger (Duitsland), Sacha Modolo (Italië), Jasper Philipsen (België), Edward Planckaert (België), Scott Thwaites (Groot-Brittannië), Jay Vine (Australië)

Astana-Premier Tech

Alex Aranburu (Spanje), Omar Fraile (Spanje), Gorka Izagirre (Spanje), Ion Izagirre (Spanje), Yuriy Natarov (Kazachstan), Oscar Rodríguez (Spanje), Luis Léon Sánchez (Spanje), Aleksandr Vlasov (Rusland)

Bahrain-Victorious

Yukiya Arashiro (Japan), Damiano Caruso (Italië), Jack Haig (Australië), Mikel Landa (Spanje), Gino Mäder (Zwitserland), Mark Padun (Oekraïne), Wout Poels (Nederland), Jan Tratnik (Slovenië)

BORA-hansgrohe

Cesare Benedetti (Italië), Patrick Gamper (Oostenrijk), Felix Grossschartner (Oostenrijk), Martin Laas (Estland), Jordi Meeus (België), Anton Palzer (Duitsland), Maximilian Schachmann (Duitsland), Ben Zwiehoff (Duitsland)

Burgos-BH

Jetse Bol (Nederland), Óscar Cabedo (Spanje), Carlos Canal (Spanje), Ángel Madrazo (Spanje), Daniel Navarro (Spanje), Ander Okamika (Spanje), Diego Rubio (Spanje), Pelayo Sanchez (Spanje)

@media (max-width: 680px){#fig-614947007ac91 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007ac91 img{#fig-614947007ac91 img.lazyloading{width: 624px;height: 0px;}}@media (min-width: 681px) and (max-width: 1320px){#fig-614947007ac91 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007ac91 img{#fig-614947007ac91 img.lazyloading{width: 980px;height: 0px;}}@media (min-width: 1321px){#fig-614947007ac91 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007ac91 img{#fig-614947007ac91 img.lazyloading{width: 1272px;height: 0px;}}
Jetse Bol

Caja Rural-Seguros RGA

Jon Aberasturi (Spanje), Julen Amezqueta (Spanje), Aritz Bagües (Spanje), Jefferson Alveira Cepeda (Ecuador), Alvaro Cuadros (Spanje), Jonathan Lastra (Spanje), Oier Lazkano (Spanje), Sergio Martín (Spanje)

Cofidis

Piet Allegaert (België), Fernando Barceló (Spanje), Eddy Finé (Frankrijk) Jésus Herrada (Spanje), José Herrada (Spanje), Guillaume Martin (Frankrijk), Emmanuel Morin (Frankrijk) Rémy Rochas (Frankrijk)

Deceuninck-Quick Step

Andrea Bagioli (Italië), Josef Cerny (Tsjechië), Fabio Jakobsen (Nederland), James Knox (Groot-Brittannië), Florian Sénéchal (Frankrijk), Zdenek Stybar (Tsjechië), Bert Van Lerberghe (België), Mauri Vansevenant (België)

EF Education-Nippo

Jonathan Caicedo (Ecuador), Diego Camargo (Colombia), Simon Carr (Groot-Brittannië), Hugh Carthy (Groot-Brittannië), Magnus Cort (Denemarken), Lawson Craddock (Verenigde Staten), Jens Keukeleire (België), Tom Scully (Nieuw-Zeeland)

Euskaltel-Euskadi

Xabier Mikel Azparren (Spanje), Mikel Bizkarra (Spanje), Joan Bou (Spanje), Mikel Iturria (Spanje), Juan José Lobato (Spanje), Gotzon Martín (Spanje), Luis Ángel Maté (Spanje), Antonio Jesús Soto (Spanje)

Groupama-FDJ

Arnaud Démare (Frankrijk), Kevin Geniets (Luxemburg), Jacopo Guarnieri (Italië), Olivier Le Gac (Frankrijk), Tobias Ludvigsson (Zweden), Rudy Molard (Frankrijk), Anthony Roux (Frankrijk), Ramon Sinkeldam (Nederland)

Ineos Grenadiers

Dylan van Baarle (Nederland), Egan Bernal (Colombia), Richard Carapaz (Ecuador), Jhonatan Narvaez (Ecuador), Tom Pidcock (Groot-Brittannië), Salvatore Puccio (Italië), Pavel Sivakov (Rusland), Adam Yates (Groot-Brittannië)

@media (max-width: 680px){#fig-614947007b15a img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007b15a img{#fig-614947007b15a img.lazyloading{width: 624px;height: 0px;}}@media (min-width: 681px) and (max-width: 1320px){#fig-614947007b15a img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007b15a img{#fig-614947007b15a img.lazyloading{width: 980px;height: 0px;}}@media (min-width: 1321px){#fig-614947007b15a img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007b15a img{#fig-614947007b15a img.lazyloading{width: 1272px;height: 0px;}}
Richard Carapaz, vorig jaar tweede in Spanje

Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Oud Christian Eiking (Noorwegen), Jan Hirt (Tsjechië), Wesley Kreder (Nederland), Louis Meintjes (Zuid-Afrika), Riccardo Minali (Italië), Simone Petilli (Italië), Rein Taaramäe (Estland), Kevin Van Melsen (België)

Israel Start-Up Nation

Sebastian Berwick (Australië), Alexander Cataford (Canada), Davide Cimolai (Italië), Itamar Einhorn (Israël), Guy Niv (Israël), James Piccoli (Canada), Sep Vanmarcke (België), Mads Würtz Schmidt (Denemarken)

Lotto Soudal

Steff Cras (België), Frederik Frison (België), Matthew Holmes (Australië), Andreas Kron (Denemarken), Sylvain Moniquet (België), Harm Vanhoucke (België), Maxim Van Gils (België) Florian Vermeersch (België)

Movistar Team

Imanol Erviti (Spanje), Johan Jacobs (Zwitserland), Miguel Ángel López (Colombia), Enric Mas (Spanje), Nelson Oliveira (Portugal), José Joaquin Rojas (Spanje), Alejandro Valverde (Spanje), Carlos Verona (Spanje)

Team BikeExchange

Lucas Hamilton (Australië), Damien Howson (Australië), Michael Matthews (Australië), Luka Mezgec (Slovenië), Mikel Nieve (Spanje), Nick Schultz (Australië), Robert Stannard (Australië), Andrey Zeits (Kazachstan)

Team DSM

Thymen Arensman (Nederland), Romain Bardet (Frankrijk), Alberto Dainese (Italië), Nico Denz (Duitsland), Chad Haga (Verenigde Staten), Chris Hamilton (Australië), Michael Storer (Australië), Martijn Tusveld (Nederland)

Team Jumbo-Visma

Koen Bouwman (Nederland), Robert Gesink (Nederland), Lennard Hofstede (Nederland), Steven Kruijswijk (Nederland), Sepp Kuss (Verenigde Staten), Sam Oomen (Nederland), Primoz Roglic (Slovenië), Nathan Van Hooydonck (België)

@media (max-width: 680px){#fig-614947007b606 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007b606 img{#fig-614947007b606 img.lazyloading{width: 624px;height: 0px;}}@media (min-width: 681px) and (max-width: 1320px){#fig-614947007b606 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007b606 img{#fig-614947007b606 img.lazyloading{width: 980px;height: 0px;}}@media (min-width: 1321px){#fig-614947007b606 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-614947007b606 img{#fig-614947007b606 img.lazyloading{width: 1272px;height: 0px;}}
Sepp Kuss

Team Qhubeka NetxHash

Sander Armée (België), Fabio Aru (Italië), Connor Brown (Nieuw-Zeeland), Dimitri Claeys (België), Sergio Henao (Colombia), Bert-Jan Lindeman (Nederland), Reinardt Janse van Rensburg (Zuid-Afrika), Dylan Sunderland (Australië)

Trek-Segafredo

Gianluca Brambilla (Italië), Giulio Ciccone (Italië), Kenny Elissonde (Frankrijk), Alex Kirsch (Luxemburg), Juan Pedro López (Spanje), Antonio Nibali (Italië), Kiel Reijnen (Verenigde Staten), Quinn Simmons (Verenigde Staten)

UAE Team Emirates

David de la Cruz (Spanje), Joe Dombrowski (Verenigde Staten), Ryan Gibbons (Zuid-Afrika), Rafal Majka (Polen), Sebastian Molano (Colombia), Rui Oliveira (Portugal), Jan Polanc (Slovenië), Matteo Trentin (Italië)

doDisplay('div-gpt-ad-WielerNL_in-content_bottom_article');

Laatste nieuws