/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fwieler-revue%2Fsource%2Fwielerrevue%2F2019%2F12_december%2Fnieuws%2Fcorvos_00030939-023.jpg)
Vorig jaar boekte Canyon//SRAM zestien overwinningen. Met zo goed als hetzelfde team wil de ploeg daar dit jaar overheen. 'Het doel is volgend seizoen meer dan twintig overwinningen', vertelt teammanager Ronny Lauke in een persbericht. 'We willen slim, zelfverzekerd en efficiënt zijn en de kracht van het team inzetten in elke koers waaraan we meedoen. Over het algemeen willen we een dominante rol spelen in elke wedstrijd, net als dat we ook de moeilijkste tegenstander willen zijn.' Met blikvangers als Kasia Niewiadoma, Lisa Klein en Elena Cecchini in het team zal Canyon//SRAM in elk geval hoge ogen gaan gooien.
De selectie wordt nog aangevuld met de renster die de Zwift Academy-wedstrijd wint. Vandaag is de finale van dit toernooi.