Overzicht | Wielertransfers: wie rijdt waar volgend jaar?

Een handig overzicht (op alfabet) per World Tour-ploeg met wie er vertrekt en wie er juist naar de ploeg komt - we updaten 'm zo vaak mogelijk!
sylvain dillier

AG2R Citroën

IN:

Lilian Calmejane (Total Direct Energie), Bob Jungels (Deceuninck-Quickstep), Stan Dewulf (Lotto Soudal), Marc Sarreau (Groupama-FDJ), Michael Schär (CCC Team), Damien Touzé (Cofidis), Greg Van Avermaet (CCC Team), Gijs Van Hoecke (CCC Team), Ben O'Connor (NTT), Alexis Vuillermoz (Total Direct Energie)

UIT:

Romain Bardet (Team Sunweb), Pierre Latour (Total Direct Energie), Alexandre Geniez (Total Direct Energie), Stijn Vandenbergh (stopt), Silvan Dillier (Alpecin-Fenix)

Astana

IN: Gleb Brussenskiy (Vino-Astana Motors), Yevgeniy Fedorov (Vino-Astana Motors)

UIT: Nog niet bekend.

Bahrain-McLaren

IN: Jack Haig (Mitchelton-Scott),

UIT: Ivan Garcia (Movistar), Enrico Battaglin (Bardiani-CSF)

BORA-hansgrohe

IN: Wilco Kelderman (Team Sunweb), Nils Pollitt (Israel Start-Up Nation), Matthew Walls (Great Britain Cycling Club), Frederik Wandahl (ColoQuick), Ben Zwiehoff (Centurion Vaude (MTB-team)), Giovanni Aleotti (CT Friulu-ASD).

UIT: Rafal Majka (UAE), Gregor Mühlberger (Movistar), Jempy Drucker (Cofidis)

CCC

IN: Ploeg stopt ermee, licentie gaat over naar Circus-Wanty-Gobert.

UIT: Alle renners.

Cofidis

IN: Tom Bohli (UAE), Thomas Champion (Bourg-en-Bresse Ain - Credit Mutuel), Ruben Fernandez (Euskatel-Euskadi), Rémt Rochaz (Nippo Delko One Provence), Szymin Sajnok (CCC), Jempy Drucker (BORA-hansgrohe), Jelle Wallays (Lotto-Soudal)

UIT: Damien Touzé (AG2R Citroën), Cyril Lemoine (B&B Hotels-Vital Concept), Luis Angel Maté (Euskaltel-Euskadi)

Deceuninck-QuickStep

IN: Mauri Vansevenant (sinds 1 juli al actief voor QuickStep), Fausto Masnada (CCC, per direct)

UIT: Bob Jungels (AG2R Citroën)

EF Education First

IN: Michael Bisegger (sinds 1 augustus al actief voor EF Education), Hideto Nakane (Nippo Delko One Provence), Michael Valgren (NTT)

UIT: Michael Woods (Israel Start-Up Nation), Tanel Kangert (Mitchelton-Scott), Daniel Felipe Martinez (INEOS), Kristoffer Halverson (Uno-X Pro Cycling)

Groupama-FDJ

IN: Matteo Badilatti (Israel Start-Up Nation), Atilla Valter (CCC), Jake Stewart (Groupama-FDJ Development), Lars van den Berg (Groupama-FDJ Development), Clément Davy (Groupama-FDJ Development)

UIT: Marc Sarreau (AG2R Citroën), Leo Vincent (CC Etupes)

Israel Start-Up Nation

IN: Daryl Impey (Mitchelton Scott), Michael Woods (EF Pro Cycling), Chris Froome (Team INEOS), Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal), Patrick Bevin (CCC), Sebastian Berwick (St. George Cycling Team), Taj Jones (ACA Pro Racing Sunshine Coast), Alessandro de Marchi (CCC), Sep Vanmarcke (EF Pro Cycling)

UIT: Nils Politt (BORA-hansgrohe), Matteo Badilatti (Israel Start-Up Nation)

Jumbo-Visma

IN: Sam Oomen (Team Sunweb), Gijs Leemreize (Jumbo-Visma Development, al actief), Edoardo Affini (Mitchelton-Scott), David Dekker (SEG Racing Academy), Nathan van Hooydonck (CCC), Olav Kooij (Jumbo-Visma Development, halverwege 2021).

UIT: Laurens de Plus (Team INEOS), Amund Grøndahl Jansen (Mitchelton-Scott), Taco van der Hoorn (BEAT Cycling Club), Bert-Jan Lindeman (nog niet bekend), Paul Martens (stopt).

Lotto Soudal

IN: Sébastian Grignard (Lotto Soudal U23), Viktor Verschaeve (Lotto Soudal U23), Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23, koerst al voor Lotto Soudal), Andreas Lorentz Kron (Riwal), Filippo Conca (Biesse Arvedi), Harry Sweeny (Lotto Siudal U23), Maxim van Gils (Lotto Soudal U23), Xandres Vervloesem (Lotto Soudal U23), Kamil Malecki (CCC),

UIT: Stan Dewulf (AG2R Citroën), Carl Fredrik Hagen (Israel Start-Up Nation), Jelle Wallays (Cofidis), Remy Mertz (Bingoal-Wallonie Bruxelles)

Mitchelton-Scott

IN: Michael Matthews (Sunweb), Tanel Kangert (EF Pro Cycling), Amund Grøndahl Jansen (Jumbo-Visma), Kevin Colleoni (Biesse Arvedi).

UIT: Daryl Impey (Israel Start-Up Nation), Edoardo Affini (Jumbo-Visma), Adam Yates (Team INEOS), Jack Haig (Bahrain-McLaren).

Movistar

IN: Ivan Garcia (Bahrain-McLaren), Gregor Mühlberger (BORA-hansgrohe)

UIT: Eduardo Sepulveda (Androni Giocattoli-Sidermec)

NTT Pro Cycling

IN: Nog niet bekend.

UIT: Edvald Boasson Hagen (Total Direct Energie), Amanuel Ghebreigzahbier (Trek-Segafredo), Roman Kreuziger (Gazprom-Rusvelo), Michael Valgren (EF Pro Cycling), Ryan Gibbons (UAE), Rasmus Tiller (Uno-X Pro Cycling), Ben O'Connor (AG2R)

Team INEOS

IN: Laurens De Plus (Jumbo-Visma), Adam Yates (Mitchelton-Scott), Daniel Felipe Martinez (EF Pro Cycling), Tom Pidcock (Trinity), Richie Porte (Trek-Segafredo).

UIT: Chris Froome (Israel Start-Up Nation), Vasil Kiryienka (stopt), Chris Lawless (Total Direct Energie)

Team Sunweb

IN: Romain Bardet (AG2R Citroën), Marco Brenner (Auto Eder Bayern), Andreas Leknessund (Uno-X Pro Cycling), Kevin Vermaerke (Hagens Berman Axeon), Niklas Märkl (Team Sunweb Development), Henri Vandenabeele (Lotto-Soudal U23), Romain Combaud (Nippo Delko One Provence)

UIT: Wilco Kelderman (BORA-hansgrohe), Sam Oomen (Jumbo-Visma), Michael Matthews (Mitchelton-Scott).

Trek-Segafredo

IN: Allessandro Fancellu (Kometa Xstra), Antonio Tiberi (Colpack Ballan), Jakob Egholm (Hagens Berman Axeon), Amanuel Ghebreigzahbier (NTT), Mattias Skjelmose (Leopard Pro Cycling),

UIT: Richie Porte (INEOS), Pieter Weening (n.n.b. - maar als het aan ons ligt Alpecin-Fenix..)

UAE Emirates

IN: Mateo Trentin (CCC), Rafal Majka (Bora-hansgrohe), Ryan Gibbons (UAE)

UIT: Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix), Tom Bohli (Cofidis), Edward Ravasi (EOLO Kometa)

Geen World Tour, maar wel relevant: Alpecin-Fenix

IN: Lionel Taminiaux (Bingoal-Wallonie Bruxelles), Jasper Philipsen (UAE), Edward Planckaert (Sport Vlaanderen-Baloise), Silvan Dillier (AG2R), Xandro Meurisse (Circus-Wanty Gobert)

UIT: Nog niet bekend.

Laatste nieuws