HomeAchtergrondMathieu van der Poel gespot op gloednieuwe prototype Canyon Aeroad

Mathieu van der Poel gespot op gloednieuwe prototype Canyon Aeroad

Om het beste uit zichzelf te kunnen halen, worden wielrenners elk jaar voorzien van het allernieuwste en beste fietsmateriaal. Zo ook Mathieu van der Poel.

Het succesverhaal tussen Mathieu van der Poel en fietsfabrikant Canyon begon in 2018. Mathieu behaalde alle grote triomfen op de weg op een bolide van de Duitse fietsfabrikant.

Behalve in het hooggebergte, kiest Van der Poel steevast voor de befaamde Canyon Aeroad, de meest aerodynamische fiets in het Canyon assortiment. Om hem naar de overwinning te loodsen, krijgt hij voor aanvang van het seizoen steeds een vernieuwde versie voorzien van de allernieuwste technologieën, meer aerodynamica en een lager gewicht.

Welke fiets dat in 2023 wordt is vooralsnog niet bekend, al konden aandachtige fans op een Instagram story van ploegmakker Gianni Vermeersch, een glimp opvangen van zijn nieuwste speeltje. Op trainingskamp in Benicasim testte Van der Poel een prototype van een nieuwe Aeroad fiets, met enkele lichte wijzigingen ten opzichte van de huidige versie.

Photo: Instagram Gianni Vermeersch

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

Belgische renner Julian Mertens in kunstmatige coma na ongeval op training

Team Bingoal WB meldt op sociale media dat de 25-jarige Belgische renner Julian Mertens...

Victor Campenaerts maakt zich gereed voor comeback: ‘Soms dacht ik echt: wat doe ik met mijn leven?’

Victor Campenaerts liep een breuk in zijn wervelkolom op na een valpartij in Bredene...

Lotto Dstny wil af van Ridley: financieel ongenoegen en problemen met materiaal zorgen voor spanningen

Lotto Dstny rijdt al 12 jaar rond met de fietsen van het Belgische Ridley....

📸 Bahrain-Victorious trekt met nieuwe outfit én fiets naar Tour

De laatste jaren maken veel WorldTour-ploegen er een gewoonte van om voor een grote...

Meer zoals dit

Victor Campenaerts maakt zich gereed voor comeback: ‘Soms dacht ik echt: wat doe ik met mijn leven?’

Victor Campenaerts liep een breuk in zijn wervelkolom op na een valpartij in Bredene...

📸 Bahrain-Victorious trekt met nieuwe outfit én fiets naar Tour

De laatste jaren maken veel WorldTour-ploegen er een gewoonte van om voor een grote...

Primoz Roglic over mogelijke Tourdeelname: ‘Nee. Misschien. Ik weet het niet. Wie weet’

Kiest Primoz Roglic na zijn indrukwekkende triomf in de Giro d'Italia dan toch nog...