Egan Bernal zal deze maand weer gaan koersen, dat meldt de Italiaanse sportkrant Gazzetta dello Sport. De Tourwinnaar van 2019 worstelt met een knieblessure na een valpartij in de Vuelta a San Juan, maar hoopt zo spoedig mogelijk weer wedstrijdkilometers te maken.
De 26-jarige Colombiaan begon goed aan het seizoen met een derde plaats in de koninginnenrit van de Argentijnse wielerronde, maar liep gedurende de wedstrijd ook een knieblessure op. Zodoende moest de renner van INEOS Grenadiers de Ruta del Sol en Parijs-Nice aan zich voorbij laten gaan.
Het is nog niet exact duidelijk in welke koers Bernal zijn opwachting zal maken, maar de Ronde van Catalonië (20-26 maart) of de Coppi e Bartali (21-25 maart) liggen het meest voor de hand.
- Ilario Biondi/SCA/Cor Vos © 2023