HomeMagazineNu in de winkel: Wieler Revue #10 Jaaroverzicht

Nu in de winkel: Wieler Revue #10 Jaaroverzicht

De laatste Wieler Revue van het jaar ligt nu in de winkels! In dit nummer, het jaaroverzicht, blikken we logischerwijs terug op het wielerjaar 2019. Wat kun je verwachten? Nou, analyses, interviews met hoofdrolspelers en natuurlijk de statistieken!

2019 was je haar waarin de aanval loonde. Dat geldt zeker voor Annemiek van Vleuten. In 2019 was ze beter dan ooit. We spraken met haar over haar comeback en die onvergetelijke aanval op het WK. Bauke Mollema, een andere rasaanvaller, pakte op de valreep nog een monument mee. Hoog tijd voor een interview dus! Verder nog interviews met geletruidrager Mike Teunissen en wielercommentator Michel Wuyts.

Verder analyseerden we het wielerjaar met Michael Boogerd, Thijs Zonneveld, Danny Nelissen, Merijn Zeeman en Michel Wuyts. Daarnaast deelden we de awards over 2019 uit, zetten we de 7 belangrijkste oranje momenten op een rijtje en doken we in de statistieken van 2019. Tot slot nog een in memoriam van Bjorg Lambrecht, het veel te jong overleden wielertalent uit België.

Je vindt het jaaroverzicht nu in de winkel, of bestel 'm hier!

Ontvang onze nieuwsbrief

Geen update meer missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Laatste artikelen

🎥 Toeschouwer filmt hoe motard in publiek terechtkomt langs Kwaremont

Ook Wout van Aert bewees met zijn zege in de E3 Saxo Classic dat...

Pogacar: ‘De Kwaremont ligt me het beste, maar het is haast onmogelijk om Van der Poel en Van Aert te lossen’

Al was de Sloveen er dicht bij op de Oude Kwaremont. Van der Poel...

Mathieu van der Poel ondanks tweede plek tevreden: ‘Voelde me goed, wilde harde finale voor volgende week’

Mathieu van der Poel opende de finale van de E3 Saxo Classic met een...

Primoz Roglic deelt belangrijke tik uit in Ronde van Catalonië: Evenepoel komt te kort

Het traject van deze vijfde rit in Catalonië was hoofdzakelijk vlak. Maar na 170...

Meer zoals dit

Wout van Aert: ‘Ik zit niet boven op de apenrots, zo werkt dat niet in onze ploeg’

Dylan van Baarle won al Omloop Het Nieuwsblad, Tiesj Benoot zegevierde in Kuurne-Brussel-Kuurne. Jumbo-Visma...

PROFITEER van een helePoel korting na Milaan-Sanremo!

Ook zo genoten van Mathieu van der Poels solo in Milaan-Sanremo? Wij wel! Daarom...

Interview | Kobe Goossens: ‘Onze ploeg is een beetje als het Jumbo-Visma van 2016’

Niet in de laatste plaats komt dat door de goede structuur bij Intermarché-Circus-Wanty, vertelde...