Wieler Revue selecteert iedere maand de nieuwste producten voor de actieve fietser. Deze editie:
:max_bytes(70000)/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fwieler-revue%2Fsource%2Fwielerrevue%2F2016%2F08%2FB-twin-e1472036822241.jpg)
Adviesprijs: 5,99 www.decathlon.nl
§ Almelose wielen
De ontwerpers van Supra uit Almelo hebben het ontwerp van de RCA 55-naaf tegen het licht gehouden. Resultaat? De vernieuwde Supra RCA 55 Elite-wielsets, opgebouwd met Sapim CX Delta Straight Pull-spaken en 55mm hoge velgen. Het aluminium remvlak zorgt voor een betrouwbaar remgedrag en de industriële lagers zorgen voor een lichte loop. Er zijn versies beschikbaar voor zowel Shimano-, SRAM- als voor Campagnolo-cassettes.
Adviesprijs: 949,- www.suprabikeparts.com
§ Kamikaze!
Dankzij het nieuwe assortiment van Odlo houden winderige dagen op de fiets je niet meer tegen. Het unieke, aerodynamische ontwerp door de Noorse/Zwitserse fabrikant vermindert de weerstand en zorgt voor optimaal draagcomfort, zelfs bij stormweer. Het Kamikaze Aero-shirt is voorzien van een lange, onzichtbare rits vooraan, gelijmde naden en een lage kraag voor een gestroomlijnde, aerodynamische pasvorm.
Adviesprijs: 120,- www.odlo.com
§ Eiwitreep
MAXIM heeft twee nieuwe eiwitrepen ontwikkeld: de Soft Raspberry en Crispy Brownie. De smaakvolle repen bevatten slechts 160 kcal en maar liefst 20 gram eiwit per reep. Eiwitten zijn dé belangrijkste bouw- sto en voor een sterk lichaam en stimuleren de (vet) verbranding. Als je het lastig vindt om via normale voeding voldoende eiwitten (en weinig vetten en sui- kers) binnen te krijgen, dan is deze eiwitreep een prima aanvulling.
Adviesprijs: 2,89 www.maximsportvoeding.nl